im. Johanna Wolfganga von Goethe
ZMIANA PLANU LEKCJI
O SZKOLE
W zakładce „Plan lekcji” zostały zamieszczone nowe plany lekcji obowiązujące od dnia 18.03.2019 r. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. 

FESTIWAL NAUKI - 28.02.2019
ORGANIZACJA ROKU
BIP
DRUKI ZAPISU DZIECKA DO SZKOŁY DO POBRANIA W SEKRETARIACIE LUB PONIŻEJ:
ODWIEDZINY
NADZÓR
 PEDAGOGICZNY
 
"SZLACHETNA PACZKA" - PODSUMOWANIE AKCJI
LINKI
Drodzy Darczyńcy „Szlachetnej Paczki” 
 
Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze i że jesteście częścią radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. Wolontariusz, który opiekował się rodziną chciał przekazać kilka słów od siebie. 
 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki
Kiedy dostarczyliśmy paczkę, rodzina zaniemówiła, nie śmiało podjęli próbę otwierania prezentów, nigdy wcześniej nie doświadczyli takiej sytuacji, po naszych namowach z radością i łzami w oczach rozpakowywali paczki, ciesząc się ogromnie z każdej rzeczy z osobna. Łukasz jako z pierwszych rzeczy dostrzegł buty, które natychmiast mierzył,a na widok kosmetyków aż przemówił "Mama to chyba dla mnie, bo pisze MAN" Pani Agnieszka doznała szoku na widok lokówki, której się nie spodziewała i na widok dwóch żelazek, gdzie marzyła tylko o jednym. „Torebki wcześniej nigdy nie miałam, teraz to czuję się jak 100% kobitka, nawet mega plecaczek damski dostałam, zobaczcie”.
  
Co chce powiedzieć od siebie rodzina: 
„Z całego serca dziękujemy za otrzymaną paczkę. Każdemu zaangażowanemu serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję że będziemy mogli się kiedyś odwdzięczyć pomagając innym w taki sam sposób. Chcielibyśmy przekazać naszym darczyńcom Życzenia Świąteczne: Radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019 "
 
 

APEL Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI