PZPSKK - Wirtualna galeria

47-200 Kędzierzyn Koźle
ul. Stoczniowców 11

+48 774821571
sekretariat@pzpskk.pl

Ważne informacje

Wirtualna galeria

Renata Szynol
Kategoria:

 

Cele: Uczeń myśli logicznie, rozpoznaje jednostki czasu, stosuje kolejność działań w liczeniu, rozwiązuje zadania tekstowe z liczbami trzycyfrowymi i czterocyfrowymi, pisze krótkie opowiadanie, stosuje zasady  ortograficzne, estetycznie wykonuje pracę plastyczną, rozwija wyobraźnię oraz pomysłowość, śpiewa niskie i wysokie dźwięki oraz piosenkę „ Śpiewam i tańczę”

Dzień dobry. Dzisiaj sprawdzimy wasze umiejętności matematyczne. Zastanów się nad każdym zadaniem i oblicz prawidłowo działania, a zdobędziesz zasłużoną nagrodę. Możesz zadania wykonać kilka razy. Do dzieła, zdobądź tytuł mistrza matematyki

Brawo przebrnąłeś przez zadania więc teraz wykonaj zadania w ćwiczeniach matematycznych na stronie 50 i 51 . Zadania prześlij do sprawdzenia na mojego maila do dzisiaj.

Nawiązując do treści książki „ Magiczne drzewo”, której fragmenty czytaliście w piątek wyobraźcie sobie, że jesteście właścicielami drewnianej szafy powstałej z magicznego dębu. Dokończcie pisać opowiadanie zgodnie ze wskazówkami zawartymi w ćwiczeniach polonistycznych na stronie 69.

Teraz trochę zabawy i odprężenia. Wykorzystajcie swoją wyobraźnię i wykonajcie pracę plastyczną : Akwarium z plasteliny. Możesz skorzystać z tego wzoru.  Jeżeli nie masz wszystkich materiałów zastąp je innymi, efekt pracy zależy od twojego pomysłu.

 

Gotowe prace plastyczne? Teraz poćwiczymy śpiewanie dźwięków 

Dzisiaj nauczymy się piosenki pod tyt.

 autor  E. Buczyńska, a muzyka J. Piątkowski .

Miłej zabawy życzę. Nauczcie się tekstu na pamięć  na 04 maja  poniedziałek.

Pozdrawiam R.Sz.

 

2024 © PZPSKK. All Rights Reserved.