PZPSKK - Jesteś uczniem naszej szkoły? Weź udział w pilotażowym programie PZPSKK RUN & WALK

47-200 Kędzierzyn Koźle
ul. Stoczniowców 11

+48 774821571
sekretariat@pzpskk.pl

Ważne informacje

Jesteś uczniem naszej szkoły? Weź udział w pilotażowym programie PZPSKK RUN & WALK

Szanowni Państwo,

w ramach tegorocznego priorytetu MEN nt. upowszechniania aktywności fizycznej wśród uczniów i pracowników naszej szkoły zostaje wprowadzony na trzy miesiące (IV, V, VI) pilotażowy program pod nazwą "PZPSKK RUN & WALK".

Program obejmuje wszystkich chętnych uczniów i pracowników, którzy nie boją się wyzwań sportowych i chcą popracować nad swoim rozwojem osobistym.

W programie będą dopuszczone do wyboru dwie formy aktywności fizycznej takiej jak bieganie bądź marsz. Każdy niezależnie od stanu zdrowia i wieku ma szanse wziąć udział w tym programie.

Szczegóły na temat wdrożenia programu zostały przedstawione na szkolnym apelu 22.03.2024 r.

W czasie apelu odbyła się krótka prelekcja na temat wykorzystania zasobów IT w rozwoju kultury fizycznej pt.:

"ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY A ROZWÓJ OSOBISTY"

Już teraz wszystkich zapraszamy w imieniu organizatorów

Aby wziąć udział należy najpierw:

  1. Pobrać zgodę rodzica z linku poniżej do wydrukowania

Zgoda rodzica

lub można pobrać ją pobrać w formie papierowej u nauczycieli wychowania fizycznego lub sekretariacie szkoły.

  1. Należy wejść na szkolną stronę pzpskk.pl gdzie po lewej stronie znajduje się wtyczka programu Strava w którą należy kliknąć i otworzy się nowa karta w przeglądarce. Należy kliknąć czerwony przycisk Join Club i zarejestrować swoje konto w aplikacji Strava (można też to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej ze sklepu Google Play lub App Store – każdy uczeń posiadający smartfon ma przypisany adres email, który można wykorzystać do rejestracji).
  2. Program wystartuje w momencie zgłoszenia i weryfikacji wszystkich chętnych uczestników (najpóźniej 01.04.2024 r.). Można oczywiście dołączyć w każdej chwili jednak wydłużając czas pozbawiamy się szansy na znalezienie się w ścisłej czołówce. Im więcej zgłosi się uczniów tym więcej będzie kategorii.
  3. Program będzie monitorowany na bieżąco, a wyniki z każdego miesiąca będą dostępne na szkolnej stronie w tym samym miejscu gdzie klikaliśmy na początku rejestrując się.
  4. Organizator przewiduje nagrody pieniężne w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w sklepie sportowym – szczegóły również uzależnione są od ilości zgłoszonych uczestników.
  5. Warunkiem uczestnictwa jest rejestrowanie za pomocą smartfonu lub urządzenia GPS swojej aktywności i opublikowanie jej na stronie strava.com

2024 © PZPSKK. All Rights Reserved.